X
X
X
X

Hazır Emlak Sitesi

AnasayfaYazılımlarTicari ScriptlerHazır Emlak Sitesi

Ücretsiz Hosting

Ücretsiz Alanadı

Ücretsiz Teknik Destek

$51

Bilgi ve Sipariş Hattı Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
Alanadınızı seçin hemen web sitenizi teslim alın.

Kolay Yönetim

Emlak yazılımımız ortalama bir internet kullanıcısının kolayca yönetebileceği şekilde yazılmıştır. Yönetim paneli mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

Dinamik Bloklar

Anasayfa da veya diğer sayfalarda gözükmesini istediğiniz özelleştirilebilir bloklar oluşturabilirsiniz. Bu bloklara istediğiniz ilanları ekleyebilirsiniz.

Kategori Yönetimi

Konut, İşyeri ve Arsa-tarla gibi istediğiniz kadar kategori açabilirsiniz. Bu kategorilere sınırsız özellik ve özellik içeriği ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

Emlak yazılımımızda altın, gümüş, platin gibi paketler yoktur. Emlak yazılımı satın alımınızda ise hosting hizmeti ücretsiz olarak verilir.

S.E.O.

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Güncel html yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Organik hit kazanırsınız.

Mobil Tasarım

Emlak siteniz tüm cihazlardan erişilebilir. Ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile çalışır. Telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Reklam Yönetimi

Sitenizde farklı alanlarda çeşitli reklam alanlarıı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

Mobil Tasarım

Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Ekstra ve sürpriz bir fiyat çıkarmamak için tek fiyat ile hem yazılım, hem hosting, hem teknik destek hem de alanadı hizmetini satın alırsınız. Herhangi bir ilan sayısı veya ziyaretçi kısıtlaması yaşamazsınız. Detaylarla ve limitlerle uğraşmadan portföyünüzü girin. Hemen bugün tüm işlemleri tamamlayalım.

İlanlarınızı listelemek ve internet üzerinden yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesi için hazır emlak sitesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sitenize girip emlak ilanlarınızı inceleyip yine site üzerinden sizlere ulaşabilir ve mesaj gönderebilirler.

 • Hızlı ve Kullanışlı emlak sitesidir.Ziyaretçilerinizin sitenize girdiğinde hızlı ve kolay bir biçimde ilanlarınızı incelemesine olanak sağlar.
 • Menü de bulunan arama butonu ile ziyaretçileriniz istedikleri ilanlara kısa süre de ulaşabilirler. İlan kodunu eğer biliyorlarsa, girdikleri kodta ki ilanın detay sayfası hızlı bir şekilde açılır.
 • Slider da bulunan il, ilçe, semt, mahalle bilgilerine tıkladıkları zaman ise o ile ait ilanlara ulaşabilirler.
 • Anasayfadaki vitrin kısmına istediğiniz ilanları yerleştirebilir ziyaretçilerinize ilanlarınızı tanıtabilirsiniz.
 • Anasayfada bulunan danışman bloğu ile siteniz de ki elak danışmanlarını kolaylıkla bulabilir ve iletişim bilgileri ile danışmanlara ulaşabilirler.
 • Belirli kategoriler bloğu ile birden fazla kategoriye bağlı olan ilanları aynı anda ziyaretçilerinize gösterebilir. Siteniz de ki tüm ilanları tek sefer de hızlı bir şekilde inceleyebilirler.
 • Sitenin alt kısmında bulunan iletişim bilgileri ile sitenize girdikten kısa bir süre sonra sizlere ulaşabilirler. Aynı zaman da özel sayfalarınızı yani hakkımızda, gizlilik politikası vb. gibi sayfaları bu alana yerleştirebilirsiniz. Sosyal medya sayfalarınızı ve eğer var ise sitenizin Google Play ve Appstore uygulama linklerinizi de ekleyebilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında o ilanda belirlediğiniz tüm özellikler ziyaretçileriniz tarafından eksiksiz bir biçimde gözükecektir. Hatta kullanıcı sayfadan hiç ayrılmadan eğer ilanın sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonunu girdiyseniz sitenin üst kısmında bulunan dil seçeneğinden dili sitenizin dilini hızlı bir şekilde değiştirebilirler.
 • İlan detay sayfasında bulunan sosyal medya paylaşım linkleri ile ilanınızı sosyal medya sitelerinde hızlı bir şekilde paylaşabilir. Sosyal medya sitelerin de kullanıcılara ilanınızı ve sitenizi tanıtabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan danışman bloğu ile bu ilan ile ilgilenen danışmanı ziyaretçilerinize iletişim bilgilerini sunabilir ve danışmana en kısa süre de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan açıklama bölümü ile ilan hakkında daha fazla detay sunabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan harita bölümü ile ilana ait konum bilgileri Google Maps veya Yandex Maps üzerinden kullanıcılara adres tarifi verecek şekilde gösterebilirsiniz.
 • İlan kategorileri sayfasında o kategoriye ait özellik ve içerikler ile o kategori de bulunan ilanları ziyaretçilerin filtrelemesine imkan tanır. Böylelikle ziyaretçiler aradıkları özellikler de ilanlara en kısa sürede ulaşabilirler.
 • Ziyaretçilerin “Ekibimiz” ve “Bize Ulaşın” sayfaları ile danışmanlara ve firmanıza iletişim bilgileri ile kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ekibimiz sayfası ile tüm danışmanlarınızı görebilir. Danışmanlara bağlı olan ilanlara kısa sürede ulaşabilirler.
 • Emlak ilanlarınızın üzerine “Son Fırsat”, “İndirimli” vb. şekilde yazılar yazmanıza olanak sağlayan sarı kuşak özelliği de mevcuttur.
 • Aynı zamanda sitenin sol tarafındaki reklam alanlarına isterseniz kendi siteniz ile ilgili reklam veya başka reklamlar koyarak gelirinizi artırabilirsiniz.
 • Sitenin üst kısmına kurumsal telefon numaranızı ve cep numaranızı yazıp ziyaretçilerin sizinle kolayca iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
 • Hakkımızda sayfasıyla kurumsal kimliğinizi tanıtabilir, ziyaretçilerinizi bununla ilgili detaylıca bilgilendirebilirsiniz.
 • İletişim sayfasına irtibat, adres ve telefon bilgilerinizi yazıp ziyaretçilerinizin size mesaj göndermesini sağlayacak formla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.
 • Kariha Emlak Sitesi ile sizde müşterilerinize kısa zamanda ulaşarak ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan kontrol paneli ile site istatistiklerine ulaşabilirsiniz.
 • Admin panel de bulunan sayfalar seçeneğinden istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, içerik girebilir ve listeleme resmi ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda sayfaları başka sayfalara bağlayabilir, menüde konumunu ayarlayabilir ve aktif/pasifliğini değiştirebilirsiniz.
 •  
 • Yönetim panelinde bulunan ilan yönetiminden özellikleri bağladığınız kategorilerden eklemek istediğinizi seçebilir ve ilanın oluşturulma sayfasına gidebilirsiniz. İlanın başlığını, linkini, meta taglarını, açıklamasını, konumunu, tam adresini, fiyatını, para birimini, bağlanacak bloğunu, etiketini, türünü, durumunu, danışmanını, resimlerini ve özelliklerini buradan ayrıntılı şekilde girebilirsiniz. Sistemde bulunan diğer dillerdeki versiyonlarını oluşturabilirsiniz. 
 • Kurdele yönetimi ile ilanlarınızın üstünde gözükecek “En Uygun”, “Son Fırsat” vb. gibi etiketler oluşturabilir. Bunların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • İlan Kategorileri sayfasından kategorilerinizi listeleyebilir, düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Kategorileri oluştururken başlığını ve açıklamasını da girebilirsiniz. Bu kategorilere bağlanacak özellikleri de kategorileri oluştururken yapabilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Adres yönetimi sayfasından sistem de bulunan tüm adresleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni bir il, ilçe, semt mahalle oluşturbailirsiniz.
 • İlan türü yönetimi sayfasından “Satılık”, “Kiralık” vb. emlak durumları oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Kategori veri tipleri sayfasından kategorilerinize uygun tüm özellikleri “Seçimli”, “Veri” veya “Özellik” tipleriyle buradan oluşturabilir, düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu özelliklere sayfadan hiç çıkmadan özellik içeiriği oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Bağlantı sayfalarından sitenize özel sayfalar oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Bu sayfaların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Reklam yönetimi kısmından sitenizin reklam alanlarında gözükecek reklamlar oluşturabilirsiniz.
 • Kullanıcı yönetiminden yeni bir kullanıcı oluşturabilir. Bu oluşturduğunuz veya varolan kullanıcıları gruplara atayabilirsiniz. Aynı zaman da oluşturduğunuz gruplara belirlediğiniz izinleri atayabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sistem ayarları ile sitenizin logosunu, footer logosunu ve favicon simgesini değiştirebilirsiniz. Sitenizin ismini, robots.txt kodunu, menüde arama kutusunun gösterip gösterilemeyeği, bakım modu opsiyonu, cache durumunu ve cache alınacak zamanı, iletişim sayfasında gözükecek olan iletişim bilgilerini, harici sayfaların seo ayarlarını, footer linkleri vb. gibi daha nice özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sosyal medya ayarları ile header ve footer a eklemek istediğiniz kodları, sosyal medya sayfalarının linklerini buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan anasayfa ayarları ile anasayfa da ki tüm blokların kontrolüne buradan erişebilirsiniz. Slider sayısı, slider içinde bulunan reklam sayısı, anket ve kur bloğu, belirli ilan kategorileri vb. blokları ve özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan önyüz ayarları ile sitenizin rengini değiştirebilirsiniz. Böylelikle sitenize uygun en iyi görünümü oluşturabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan e-posta ayarları ile sitenizin smtp ayarlarını buradan yapılandırabilirsiniz.

En Popüler Scriptler

Mobil Uyumlu SEO Destekli
Yat Kiralama Sitesi

Yat Kiralama Sitesi

$1,000
Mikro Görev Sitesi

Mikro Görev Sitesi

$300
Mobil Uyumlu SEO Destekli
Villa Kiralama Sitesi

Villa Kiralama Sitesi

$1,490

Top