X
X
X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

            2003 yılından bu yana Web sitesi tasarımı, Web yazılımı, sunucu yönetimi gibi çeşitli hizmetleri gerçekleştiren firmamız eğitimli ve alanında uzman personeli ile binlerce kişiye hizmet vermiştir. Sipariş üzerine başlanmış ve 2003 yılından bu yana toplamda 2000’den fazla proje başarı ile sonuçlandırılmıştır. Firma olarak kalite standartlarımızı yükseltmeyi amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda da alınan siparişler kısa süreler içerisinde profesyonel bir şekilde tamamlanmakta ve teslim edilmektedir.

            Web sitelerinin tasarımlarından farklı olarak internet sitelerinin ön plana çıkarılabilmesi için tarafımızdan Seo hizmeti verilmektedir. Sosyal medya yönetimi hizmetleri ile de sosyal medya hesapları geliştirilebilmektedir. Alanında uzman olan yazarlarımız tarafından gerekli çalışmaların yapılması ile gerekli içerikler girilmekte ve belirtilen site arama motorlarında ilk sayfada gösterilmeye başlamaktadır. Verilen hizmetin kalitesinin ve güvenilirliğinin artması ile birlikte de Seo alanında yaptığımız çalışmalar gelişmiş ve çok sayıda içerik üretilmeye başlanmıştır.

            2003 yılında kurulan firmamız, 2008 yılının Kasım ayında isim değişikliğine gitmiş ve artık Kariha olarak hizmet vermeye başlamıştır. Çeşitli yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunan firmamız, deneyimli kadrosu ile sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Vizyonumuza ulaşabilmek amacı ile çeşitli alanlarda hizmet vermeye başlayıp, bu alanlarda profesyonel bir şekilde verdiğimiz hizmetleri sürdürmekteyiz. Birbirinden farklı alanlarda görev yapan ve firmamız tarafından eğitilen personellerimiz aracılığı ile her türlü site tasarımı işleri layığı ile gerçekleştirilmektedir.


Top