📣 Atatürk'ün Evlatları Olarak Atamızı Hasret ve Özlemle Anıyoruz.

X
X
X
X

Satış Ortaklığı ve Bayilik

AnasayfaHaberiniz Olsun.Satış Ortaklığı ve Bayilik

Kariha olarak web tasarım, web yazılım, hosting, alan adı, sunucu, vps, sms ve güvenlik sertifikası gibi geniş bir ürün gamımız var. Satış ve pazarlama konusunda iyi iseniz biz de geriye kalan işleri düşünmenize gerek kalmaz. 

Satış yapın & Para Kazanın
Silver bayilik ile programımıza dahil olabilir daha sonrasında daha üst bayilik paketlerine geçebiilirsiniz. Her paketin indirim oranları ve sunduğu olanaklar farklıdır. Son bayilik aşamasına geldiğinizde bu site gibi bir web ajansı firması sahibi olursunuz ve hiçbir teknik işle, altyapı ve ekip masrafı ileuğraşmazsınız.

İşleyiş:

750 TL karşılığında silver bayilik paketi ile başladığınızı düşünelim. Bayilik hesabınız aktif olduktan sonra indirimli fiyatlardan yararlanmaya başlarsınız. 1200 ₺'lik standart bir e-ticaret sattığınızı düşünelim.

  • 1200 ₺'lik hizmet 1080₺'ye satın alacaksınız.
  • 1 adet ücretsiz domain tescil edebileceksiniz.
  • 1 yıllık hostingi ücretsiz alacaksınız.
  • 1 yıllık teknik desteği ücretsiz alacaksınız.

    Müşterinize ücretin üzerine kâr payı ekleyerek e-ticaret hizmetini paket olarak satabilirsiniz. Ücretsiz verdiğimiz hosting, alan adı ve teknik desteği ayrı ayrı da faturalandırabilirsiniz. Ayrıca bir sene sonrasındaki e-ticaret hizmet bedeli, hosting ve alan adı faturalarında da indirim kazanmaya devam edersiniz. Bir site sattığınızda o site yayınına devam ettiği sürece her sene gelir kazanmaya devam edersiniz.

Örnek e-ticaret sitesi üzerinden verilmiştir. Villa sitesi, özel yazılım ve kiralık sunucu gibi daha yüksek ücretli ve sürekli gelir getiren hizmetlerde kazancınız daha yüksek olacaktır. 

Bayilik paketi detayları sayfasını inceleyiniz.


Top