X
X
X
X

Hazır Firma Rehberi

AnasayfaYazılımlarİçerik Yönetim ScriptleriHazır Firma Rehberi

Kendi Hostinginize Kurulum Seçeneği

Ücretsiz Hosting

Ücretsiz Alanadı

350
(Tek Sefer)

Demo Site Demo Admin SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
PHP 5.4 ve üzeri (7 tavsiye edilir)
MySQL
Apache Mod_Rewrite, Ioncube, Mod-Rewrite, Curl, Imagemagick

Kolay Yönetim

Haber sitemiz ortalama bir internet kullanıcısı tarafından yönetilebilir. Yönetim paneline mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

Kazanç

Üyelik paketleri satarak ve sitenizde yayınlayacağınız reklamlar üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Paket ücretlerinizi panelinizden değiştirebilirsiniz.

Global veya Yerel

Siteniz isteğinize göre sadece bir şehre özel veya tüm türkiye illerini kapsayacak şekilde teslim edilebilir. Bulunduğunuz şehirde bir klavuz olabilirsiniz.

S.E.O.

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Site haritaları, rss ve güncel xml yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Bu sayede organik hit kazanırsınız.

Ücretsiz Hosting

Haber sitesi satın alımınızda eğer sitenizi yayınlayacağınız bir hosting yoksa 1 sene ücretsiz olarak verilir. Sonraki senelerde hosting faturası oluşur.

Paket Yönetimi

Ücretli Paket yönetimi ile üyelere özel paketler oluşturup, paketin gün limiti ve fiyatını ayarlayabilirsiniz. Asıl gelir kaynağı paket satışlarınızdır. Vitrin için farklı ücret belirleyebilirsiniz.

Reklam Yönetimi

Sitenizde farklı alanlarda çeşitli reklam alanlarıı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

Mobil Tasarım

Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Fuar & Etkinlikler

Fuar ve etkinlik ekliyerek ilgili safyada listeyebilirsiniz. Bu sayede siteniz güncelliğini korur ve arama motorlarında daha yukarılarda listelenir.

Hizmet Talepleri

Ziyaretçileriniz siteniz üzerinden hizmet talebinde bulunabilir. Kayıtlı firmalar da bu taleplere cevap verebilir.

Ürünler

Firmalarınız ürünlerini ve hizmetlerini kendi panellieri üzerinden ekleyebilir. Bu ürünler sitenin ürünler sayfasında listelenir.

Hazır firma rehberi scripti ile kendi firma rehberinizi oluşturabilirsiniz. Bu yazılım ile isterseniz yerel isterseniz de Türkiye geneli için kullanabilirsiniz. Firmalar kendisi üye olabilir, ürünlerini,bilgilerini ve kendi firma profilini yönetebilir. Firma indexi yanı sıra hizmet talepleri, haberler, ürünler, fuar ve etkinlikler modülleri mevcuttur. Sitenin seçtiğiniz tema rengi ile değişirilmesi ücretsizdir. Eğer yoksa alanadı ve hosting hizmeti 1 yıl olarak ücretsiz tahsis edilir.

En Popüler Scriptler

Mobil Uyumlu SEO Destekli
Villa Kiralama Sitesi

Villa Kiralama Sitesi

10.170
Mikro Görev Sitesi

Mikro Görev Sitesi

4.865,39

Top