Ücretsiz Alan Adı Bayiliği

Ücretsiz Alan Adı Bayiliği

Ücretsiz alan adı bayiliği sistemimiz ile domainlerinizi kendiniz oluşturabilir, müşterilerinize alan adı kontrol paneli verebilir ve düşük fiyatlarla yüzlerce alan adı uzantısı ile hizmet verebilirsiniz. Ayrıca siz de kendi fiyatlarınızı belirleyerek bayi oluşturabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Bayilere özel alan adı tescil fiyatlarımız aşağıda listelenmektedir. Alan adı bayiliğiniz API desteklidir ve WHMCS yazılımı içinde orijinal olarak eklentisi mevcuttur. Eğer alan adı satışınız için bir web siteniz mevcut değilse bayilik paneliniz üzerinden web sitesi oluşturabilirsiniz. Ücretsiz alan adı bayiliği sonrası açılan hesabınızı WHMCS sisteminize kurmak için buradaki makaleden bilgi alabilirsiniz.


Özellikler

  • Hiçbir ödeme yapmadan hemen bayiliğinizi başlatabilirsiniz.
  • WHMCS sistemi üzerinden otomatik olarak tescil ve senkronizasyon işlemi yapabilirsiniz.
  • Alanadı Yönlendirme, Mail yönlendirme, DNS yönetimi ve Hırsızlık koruması ücretsizdir.
  • Domain satışı için bir web sitesini paneliniz üzerinden hemen açabilirsiniz.
  • Sürekli olarak oluşturulan promosyonlardan yararlanabilirsiniz.
  • Alan adı bayiliğinizi başlatmak için bayi.kariha.net adresinden sisteme kaydolabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Alan adı bayiliği tamamen ücretsizdir.

Hayır. Alan adı bayiliği tamamen ücretsizdir ve herhangi bir deposizo veya bakiye yüklemenize gerek yoktur.

PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com

Hayır. API hizmetini sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Aylık 10$ da 10.000$ da harcayan bayilerimiz aynı domain ücretlerinden yararlanır. Domain kayıt, transfer ve yenileme ücretlerimiz verebileceğimiz en düşük fiyatlar üzerinden tüm bâyilere eşit olarak uygulanır.

Evet. AnyDesk giriş bilgilerinizi teknik destek üzerinden iletiniz. Ortak bir zaman belirleyip işlemlerinizi ücretsiz olarak tamamlarız.

Bayilik paneli üzerinden 3 farklı site oluşturabilirsiniz. Alan adı ve diğer tüm hizmetleri satmak için bir satış sitesi, alt bayileriniz için bayi panel ve alt bayilerin kayıt olup hesap açabileceği bir bayi bilgilendirme sitesi açabilirsiniz. Bu hizmetler için de bir ücret ödemezsiniz.

Bayi panelinizden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Yatırdığınız tutar herhangi bir kesinti uygulanmadan direkt olarak hesabınıza kredi olarak eklenir. Havale ile de ödeme yapabilirsiniz.

PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com