Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/krhnet/domains/kariha.net/public_html/system/functions.php on line 184
VPS | Kariha İnternet Hizmetleri
KALİTELİ VE EKONOMİK VPS ÇÖZÜMLERİMİZ

XEN VPS - 1 GB

İşlemci

Bellek

Sabit Disk

24,00 USD / Aylık

91,18 TL / Aylık

XEN VPS - 1 GB Sunucu Özellikleri
İşlemci
Bellek
Burst RAM
Sabit Disk
Flat Rate
Yıllık Ücret24,00 USD / Aylık - 91,18 TL / Aylık

Sanal Sunucu Ekonomik

İşlemci
2 vCore

Bellek
4 GB

Sabit Disk
200 GB HDD veya 100 GB SSD

24,00 USD / Aylık

91,18 TL / Aylık

Sanal Sunucu Ekonomik Sunucu Özellikleri
İşlemci2 vCore
Bellek4 GB
Burst RAM8 GB
Sabit Disk200 GB HDD veya 100 GB SSD
Flat Rate100 Mbit/s
Yıllık Ücret24,00 USD / Aylık - 91,18 TL / Aylık

Sanal Sunucu Profesyonel

İşlemci
10 vCore

Bellek
12 GB

Sabit Disk
600 GB HDD veya 300 GB SSD

30,00 USD / Aylık

113,97 TL / Aylık

Sanal Sunucu Profesyonel Sunucu Özellikleri
İşlemci10 vCore
Bellek12 GB
Burst RAM18 GB
Sabit Disk600 GB HDD veya 300 GB SSD
Flat Rate100 Mbit/s
Yıllık Ücret30,00 USD / Aylık - 113,97 TL / Aylık

Sanal Sunucu Standart

İşlemci
6 vCore

Bellek
8 GB

Sabit Disk
400 GB HDD veya 200 GB SSD

42,00 USD / Aylık

159,56 TL / Aylık

Sanal Sunucu Standart Sunucu Özellikleri
İşlemci6 vCore
Bellek8 GB
Burst RAM12 GB
Sabit Disk400 GB HDD veya 200 GB SSD
Flat Rate100 Mbit/s
Yıllık Ücret42,00 USD / Aylık - 159,56 TL / Aylık

Sanal Sunucu Uzman

İşlemci
16 vCore

Bellek
18 GB

Sabit Disk
800 GB HDD veya 400 GB SSD

62,00 USD / Aylık

235,54 TL / Aylık

Sanal Sunucu Uzman Sunucu Özellikleri
İşlemci16 vCore
Bellek18 GB
Burst RAM30 GB
Sabit Disk800 GB HDD veya 400 GB SSD
Flat Rate100 Mbit/s
Yıllık Ücret62,00 USD / Aylık - 235,54 TL / Aylık
Özellik
Açıklama
Tip
Virtual Server
Giriş YetkisiVPS'inize tam giriş (amin & root) yetkisine sahip olursunuz. Bu giriş yetkisi ile sunucunuza istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz. SSH üzerinden güvenli şekilde konsolunuza bağlanabilirsiniz.
Tam Root Yetkisi
IPVPS'inizin 1 ana IP adresi bulunur. İsterseniz sipariş sırasında veya daha sonrasında EK IP adresi alabilirsiniz. Toplamda maksimum 4 IP adresiniz olabilir.
1 Ana IP, 3 Ekstra
Kurulum ÜcretiAylık fiyatları ucuz göstererek sipariş aşamasında size KURULUM ÜCRETİ YANSITMIYORUZ. Bunun için herhangi bir süre kısıtlaması da yok. 1 aylık sipariş de oluşturabilirsiniz.
Yok
İşletim SistemiEn çok kullanılan linux dağıtımları ücretsiz olarak mevcut. CentOS, Debian ve Ubuntu seçimini siparişiniz sırasında yapabilirsiniz. Ayrıca paneliniz üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz işletim sistemi kurulumunu yapabilirsiniz.
CentOS, Debian, Ubuntu
Kontrol PaneliSunucu ve hosting yönetimini görsel bir panel üzerinden yapmak istiyorsanız Parallels Plesk panel ücretsiz. Bu panel ile sunucunuzu yönetebilir ve varsa müşterilerinize hosting için panel verebilirsiniz.
Plesk 12.x - 10 Domains
Bant GenişliğiHerhangi bir bant genişliği sınırlaması bulunmuyor. Sunucunuz 100mbit ile kesintisiz ve limitsiz yayınına devam edebilir.
Sınırsız
Özellik
Açıklama
RebootSanal sunucunuzu size verilen özel panel üzerinden istediğiniz zaman yeniden başlatabilirsiniz.
Var
RecoverySanal sunucunuzun işletim sisteminde bir peoblem oluşursa bu sorunun tespiti için kurtarma işlemini yapabilirsiniz. Bu işlem sunucunuzdaki olası işletim sorunlarını bulup onarmaya çalışır.
Var
Restoreİstediğiniz zaman sanal sunucunuzda yüklü işletim sistemini tekrar kurabilir ve değiştirebilirsiniz.
Var
SnapshotTek bir tuşlama ile sanal sunucunuzun o anki yedeğini alabilirsiniz. Daha sonra isterseniz yine tek tuşla sunucunuzun o anki yedeğine geri yüklenmesini sağlayabilirsiniz.
Var
FirewallFirewall'a girilmesi gereken bir kuralınız varsa bunu paneliniz üzerinden yapabilirsiniz. Allow veya Deny seçeneği ile özel kural oluşturabilirsiniz.
Var
ReverseBazı e-posta servis sağlayıcıları IP değil Reverse kayıtları olan sunuculardan e-posta kabul eder. Böyle bir ayar gereksiniminiz varsa reverse kayıtlarınızı panel üzerinden girebilirsiniz.
Var
LokasyonHerhangi bir bant genişliği sınırlaması bulunmuyor. Sunucunuz 100mbit ile kesintisiz ve limitsiz yayınına devam edebilir.
Avrupa(Strasbourg) veya Amerika (St. Louis)
kariha-vps-banner
  VPS (Sanal Sunucu) Nedir?
 • Sanal sunucu kiraladığınızda, fiziksel bir sunucunun işlemci, ram, disk alanı gibi özelliklerini aynı sunucuda bulunan diğer VPS sahipleri ile paylaşırsınız. Başka bir kullanıcının hatası, yoğun kullanımı sizi etkilemez. Size özel işlemci, ram ve disk alanı tanımlanır. Bu alanda istediğiniz işletim sistemini ve yazılımları kullanabilirsiniz. Ram kullanımınıza ek olarak havuzda bekletilen ayrı bir ram alanı daha olur. Örnek verecek olursak Standart VPS hizmetini aldığınızda sanal sunucunuzun ram'i en az 8 GB olacaktır fakat 12 GB ek havuzdan gelen ram ile toplamda 20 GB sahibi olursunuz.
  • VPS ile WebHosting Arasındaki Fark
 • VPS aldığınızda tam yetki sahibi olursunuz. Alacağınız bir we hosting hizmetindeki limitler yoktur. VPS'inizi birçok web sitesini host etmek için veya özel projeleriniz için kullanırsınız. VPS'inizde sistem yöneticisi bulunmaz. İşletim sistemi ve panel yönetimi sizin sorumluluğunuzda olur. Çoklu hosting, Bayi hosting eğer size yeterli gelmiyorsa ve sunucu almak şu an için size maaliyetli geliyorsa VPS tercih etmeniz önerilir. Bu sayede sunucu yönetimi için uzmanlaşmaya başlamış olursunuz.
  • SSD'mi HDD'mi?
 • SSD cihazlar geleneksel eski tip harddisklere göre daha yüksek I/O performansına sahiptir. Saniye başına daha çok yazma ve okuma hızına sahiptir. HDD ile yapılacak disk işleminden SSD'ler 10 kata kadar daha hızlıdır. Eğer çok işlem yapan bir VPS kullanacaksanız SSD yüksek kapasite ihtiyacınız varsa HDD seçiniz.
  • Performans Yeterli Gelir mi?
 • 512 MB ram'e sahip VPS lerin satıldığını düşünürsek en ucuz VPS'imizde bulunan 12 GB ram ile hızı ve kararlılığı sorunsuzca hissedersiniz. Hatta bazı firmaların kiralık sunucularından daha yüksek özelliklere daha ucuz fiyata sahip olursunuz. Hosting veya özel yazılımlar için gerekli performans her VPS paketimizde mevcut.
 • Kontrat Süresi Boyunca Sabit Fiyat

  En İyi Fiyat Garantisi
  Sunucu fiyatlarımızın fiyatları sabittir. İsterseniz 1 aylık hizmet alın isterseniz 5 yıllık. Oluşacak faturalarınız sunucuyu ilk aldığınızdaki fiyat ne ise yine aynı fiyat olacaktır. Sunucu fiyatları USD (Amerikan Doları) üzerinden hesaplanmaktadır.

  En İyi Fiyat Garantisi

  En İyi Fiyat Garantisi
  Sunduğumuz sunucu hizmetlerinde en ucuz fiyat garantisi sunuyoruz. Bizden sunucu hizmeti satın aldıktan sonraki 30 gün içinde Türkiye'de bizim sunacağımız sunucu hizmeti ile aynı özelliklere sahip başka bir sağlayıcı bulursanız bulduğunuz fiyattan %5 daha ucuza hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

  24 Saat İçinde Teslim

  24 Saat İçinde Teslim
  Sunucu siparişlerinizi en geç 24 saat içinde seçtiğiniz işletim sistemi ve varsa kontrol paneli kurulmuş olarak teslim ediyoruz. Siparişiniz bu süre içinde teslim edilmezse siparişinizi anında iptal ederek ücretinizin tamamını iade edebiliriz.

  Ücretsiz Destek

  Ücretsiz Destek
  Hizmetleriniz aktif olduğu sürece bizden teknik destek alabilirsiniz. Destek talebi sistemi üzerinden sorununuzu bildirdiğinizde mümkün olan en kısa zamanda teknik ekip tarafından cevap verilecektir. Bunun yanı sıra sunucunuzu yeniden kurma, yeniden başlatma ve diğer teknik işlemler için ekstra bir paneliniz mevcut.

  Esnek sözleşme

  Flexible Contracts
  Uzun sözleşme zorunluluğu yok. Bütün sunucunlarımız için en kısa sözleşme süresi 1 aydır. 1 aylık periyotlarla sunucu kiralayabilirsiniz.

  Kurulum Ücreti Yok

  Flexible Contracts
  Müşterilerimize kurulum ücreti ödetmediğimiz için mutluyuz. Bu hizmet için bir kontrat süresi zorunluluğu da yok. Kariha'da hem ekonomik fiyatlardan yararlanır hem de kurulum ücreti ödemezsiniz.

  Standart Özellikler