Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/krhnet/domains/kariha.net/public_html/system/functions.php on line 184
Yedekleme • Kariha | Kariha İnternet Hizmetleri

Yedekleme

Tüm hosting müşterilerimizin olabildiğince çok yedeğini barındırmaya çalışıyoruz. Herhangi bir sorun yaşandığında geriye dönüş için birden çok yedek olması her zaman iyidir. Müşterilerimizin hesaplarını düzenli olarak yedekleriz. Sitelerin en az önceki 2 güne ait yedeği ayrı ayrı olarak saklanır.

Bu hizmetin zorunluluk olmadığını ve sizden yük almak için yapıldığını unutmayınız. Tam koruma için siz de sitenizin yedeğini periyodik olarak alınız. Eğer site yedekleme hakkında bilginiz yoksa bu konuda seve seve yardımcı oluruz. Bu konuda destek için lütfen bize ulaşınız.

Müşteriler doğabilecek donanımsal arızalar (Hard disk arızası) , olağan üstü durumlardan dolayı meydana gelecek veri kayıplarına karşı ( yangın, deprem, sel gibi), yada başka sebeplerden yedeklerine ulaşılamaması durumuna karşı kendileri yedekleme yapmakla mükelleflerdir. Bu tür durumlarda doğabilecek veri kayıplarından Kariha sorumlu tutulamaz. Kariha, müşterinin talep etmesi durumunda hesaplarını 1 ay içinde 2 kereden çok olmamak kaydıyla ücretsiz olarak yedeği geri yükleyebilir. 2 yedek yükleme talebinden sonraki talepler için ücret talep edilir.