Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/krhnet/domains/kariha.net/public_html/system/functions.php on line 184
7 Kat Garanti’li İnternet Hizmeti Detaylarını İnceleyin | Kariha İnternet Hizmetleri

7 Kat Garanti

7 kat garanti hizmet satın almanızdan önce aklınızdaki şüphelerin kalkması için düşünüldü. Kariha olarak ihtiyacınız olacak sunucu ve vps hizmetleri vermek için her zaman burada olacağız. Şimdi ve daha sonrasında beraber çalışmamız için bizden size 7 kat garanti. Satış öncesi sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. 7 Kat garanti seçeneği Kiralık Sunucu ve VPS servisleri için geçerlidir.

7 Kat Garanti

7 Kat Garanti

Ömür Boyu Sabit Fiyat Garantisi

Kiralamış olduğunuz sunucu için hiçbirzaman fiyat artışı ile karşılaşmazsınız. Sunucunuzu ilk aldığınızda kaç USD ödemişseniz daha sonrasında da aynı fiyat üzerinden faturalandırılırsınız. Gelişen teknoloji ve imkânlar sayesinde bir süre sonra aynı fiyata daha yüksek konfigürasyonlu bir sunucuya geçiş yapabilirsiniz.

En Ucuz Fiyat Garantisi

Bir sunucu kiraladıktan 30 gün sonrasına kadar aynı özelliklerde daha ucuza bu hizmeti sağlayan bir sağlayıcı bulursanız aynı hizmeti %5 daha ucuza size servis vermeye devam edeceğiz.

10 Gün Para İade Garantisi

Herhangi bir risk olmadan ilk 10 günlük süre dahilinde hizmet iptali ve para iadesi talep edebilirsiniz. Kurulum ücreti olmayan sunucularda ücret iadesi seçeneği buunmuyor.

24 Saat İçinde Teslim Garantisi

Siparişiniz en geç 24 saat içinde size teslim edilir. Bazı durumlarda sizden bir onay bekleyebiliriz. Bu süreç sunucunuzun kurulumu için tüm bilgier tarafınızdan sağlandığında başlayacaktır. VPS hizmetinin teslim süresi 60 dakikadır.

Ücretsiz Destek Garantisi

Sunucunuz ile herhangi bir sorun yaşadığınızda destek talebi sistemi üzerinden istediğiniz zaman 7/24 bizden destek alabilirsiniz.

1 Aylık Sözleşme Garantisi

Size kiralık sunucu hizmeti vermek için birçok altyapı yatırımı yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetten kâr sağlamak için uzun süreli kontratlar yapmamız gerekir fakat biz size sadece 1 aylık sunucu hizmeti de verebiliriz.

Kurulum Ücreti Garantisi

Bazı özel sunucular hariç kurulum ücreti talep etmiyoruz.

Kiralık Sunucular Kiralık Sunucular