Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/krhnet/domains/kariha.net/public_html/system/functions.php on line 184
Satış Ortaklığı | Kariha İnternet Hizmetleri

Ortaklık Programı

satis ortakligi

Öncelikle; ortaklık programımızı sizi kullanarak paraya çevirmek için oluşturmadık. Ortaklık programımızda 1 kereliğine değil referansınızın her faturasında kazanırsınız ve bir süre kısıtlaması bulunmaz.

Ortaklık programınıza başvurunuzu https://www.kariha.net/panel/affiliates.php adresinden yapabilirsiniz. Programa katıldıktan sonra yine aynı sayfadan kazancınızı ve istatistiklerinizi görebilirsiniz. Hemen Ortaklık Programını Başlat Sistem Nasıl İşliyor? Ortaklık sayfanızda altında bir link bulunur. Bu linke tıklayan kişiler alışveriş yaptığında para kazanırsınız. Linkinize tıklayarak sitemize giren kişi üye olmadan veya ürün satın almadan çıksa da problem değil. Ziyaretçi ilk girişini takip eden 30 gün sonrasına kadar alışveriş yaparsa da kazancın hesabında. Dikkat: Ekstra indirim kazanmak adına satış ortaklığı hesabı açıp sonrasında başka bir hesaptan sipariş geçildiği tespit edildiğinde kullanım sözleşmesi ihlalinden 2 hesap da askıya alınabilir. İsterseniz direkt olarak ürün satın alma sayfasına da yönlendirebilirsiniz. İlgili linkler aşağıda listelenmiştir. XXX yazan yere sizin kendi ortaklık ID numaranızı yazmanız gerek. Ek sorularınız varsa bize lütfen bize iletin.