Hazır Haber Sitesi

HEMEN BUGÜN HABER SİTENİZİ AÇIN!
Küçük veya büyük ölçekli haber kuruluşları için uygundur. Mobil uyumludur ve geliştirilmiş bot sistemi dahildir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yazıldı. Sürekli olarak güncellenen haber siteniz ile emeğinizin karşılığını almaya başlayın. Aylık ödemeli seçenekli veya tam lisans ile haber sitenizden trafik kazanmaya başlayın. Her alım seçeneğinde paket seçeneği olmadan tüm modüller mevcuttur.
Ücretsiz olarak sağlanan hosting paylaşımlı hostingtir. Cache süresi minimum 3600 saniyedir. Verilen bant genişliği limiti aylık 20 GB’tır. Bu limit aşıldığında siteniz bir sonraki ayın birinci gününe kadar askıya alınır. Yüksek trafikli siteleriniz için bizden veya herhangi bir firmadan vps, cloud hosting veya kiralık sunucu kiralayabilirsiniz.

Kolay Yönetim
Haber sitemiz ortalama bir internet kullanıcısının kolayca yönetebileceği şekilde yazılmıştır. Yönetim paneline mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

Ücretsiz Hosting
Haber sitesi satın alımınızda eğer sitenizi yayınlayacağınız bir hosting yoksa 20GB bant genişliğine sahip hosting 1 sene ücretsiz olarak verilir.

Ekstra Kazanç
Birden fazla satın alımlarınızda bayi fiyatı üzerinden satın alabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz. Satın alma sırasında ekstra olarak footer link kaldırma özelliği de satın alabilirsiniz.

%100 SEO
Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Site haritaları, rss ve güncel xml yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Bu sayede organik hit kazanırsınız.

Google News
Haber sitemiz Google News’in istediği altyapıya uygun şekilde yazılmıştır.Bu özellik standart şekilde ücretsiz olarak sunulur. Trafiğinizi arttırmanın kolay yoludur.

Mobil Tasarım
Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Reklam Yönetimi
Sitenizde farklı alanlarda toplam 24 reklam alanı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

Resim Galerisi
Resim galerisi ile sitenize gelen trafiğin çıkış oranını düşürebilirsiniz. Hızlı yükleme yardımı ile her resim için ayrı meta bilgilerini kolayca girerek seo uyumlu galeri oluşturabilirsiniz.

Video
Youtube videolarını hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz. Bu videolar için sabit bir sayfa üzerinden erişim sağlanabilir.

Android Uygulama
Haber sitemizin android uygulaması hazırdır. Sipariş sırasında android uygulamayı da sepetinize ekleyebilir ve Google Markette uygulamanızı listeletebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi
Künye, Hakkımızda ve Reklam gibi sabit sayfaları yönetim panelinizden yönetebilir ve yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Mevcut sayfaların SEO içeriklerini yönetebilirsiniz.

Zamanlı Yayınlama
İleri zamanlı haber yayınlayabilirsiniz. Haberleriniz siz belirlediğiniz zamandan sonra sitenizde görüntülenecek şekilde listelenir.

Haber Botları
Ücretsiz olarak verilecek haber bot paneli ile sitenize 10 farklı haber siteden haber ekleyebilirsiniz. Botlar sürekli olarak güncellenir.

Eski Siteden Aktarım
Eski haber sitenizdeki tüm içerikleri yeni sitenize XML aracılığı ile otomatik olarak aktarabiliyoruz. Detaylı bilgi lütfen bize ulaşın.

Modüller
Gazete Manşetleri, Hava Durumu, Futbol Puan Durumu, Döviz Kurları, Namaz Vakitleri, Günlük Burç Yorumları, Anket, Benzer Haberler ve Vizyondakiler modülleri.
Aylık veya Tek Seferlik Ödeme İle Satın Alabilirsiniz.
Bütçeniz haber sitesi satın almak için yeterli değilse aylık kullanımlı seçenek ile de haber sitenizi açabilirsiniz. Teknik destek, haber botları güncellemeleri ve bakım maliyetini düşünmeden sadece haber sitenizin yönetim paneli ile sitenizi yönetebilirsiniz.

Aylık Ödemeli Haber Sitesi Ücreti
Toplu bir ödeme yapmadan aylık ödemeli olarak anlaşma ile hemen haber sitesi sahibi olabilirsiniz. Ücreti aylık 15 USD’dir (80.81 TL). Ekstra bir ödeme, yıllık bakım ve teknik destek ücreti yoktur. Bu kullanım şeklinde müşterimize FTP bilgileri verilmez.

Tek Ödemeli Ömür Boyu Lisans Ücreti
Tam sürüm ücreti 800 TL’dir. Satın alma sonrasında dosyalar tamamen teslim edilir. Senelik teknik destek ve güncelleme ücreti 69 USD’dir (371.74 TL), isterseniz teknik destek hizmeti almayabilirsiniz. İlk sene ücretsiz olarak verilir. Ayrıca ücretsiz hosting ve alanadı tahsis hizmete dahildir.