Hazır Haber Sitesi

HEMEN BUGÜN HABER SİTENİZ OLSUN!

Kendi haber sitenizi yönetin.

Küçük veya büyük ölçekli haber kuruluşları için uygundur. Mobil uyumludur ve geliştirilmiş bot sistemi dahildir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yazıldı. Sürekli olarak güncellenen haber siteniz ile emeğinizin karşılığını almaya başlayın. Aylık ödemeli seçenekli veya tam lisans ile haber sitenizden trafik kazanmaya başlayın. Her alım seçeneğinde paket seçeneği olmadan tüm modüller mevcuttur.
Ücretsiz olarak sağlanan hosting paylaşımlı hostingtir. Cache süresi minimum 3600 saniyedir. Verilen bant genişliği limiti aylık 20 GB’tır. Bu limit aşıldığında siteniz bir sonraki ayın birinci gününe kadar askıya alınır. Yüksek trafikli siteleriniz için bizden veya herhangi bir firmadan vps, cloud hosting veya kiralık sunucu kiralayabilirsiniz.

Önyüz Demo Yönetim Paneli Demo

Aylık Ödemeli Haber Sitesi

Toplu bir ödeme yapmadan aylık ödemeli olarak anlaşma ile hemen haber sitesi sahibi olabilirsiniz. Ücreti aylık 60 TL’dir. Ekstra bir ödeme, yıllık bakım ve teknik destek ücreti yoktur. Bu kullanım şeklinde müşterimize FTP bilgileri verilmez. Ücretsiz hosting  hizmete dahildir.

Satın Al (Aylık Lisans)

Yıllık Ödemeli Haber Sitesi

Tam sürüm ücreti 800 TL’dir. Satın alma sonrasında dosyalar tamamen teslim edilir. Senelik teknik destek ve güncelleme ücreti 200 TL’dir. İsterseniz teknik destek hizmeti almayabilirsiniz. İlk sene ücretsiz olarak verilir. Ayrıca ücretsiz hosting ve alanadı tahsis hizmete dahildir.

Satın Al (Yıllık Lisans)

Kolay Yönetim

Haber sitemiz ortalama bir internet kullanıcısı tarafından yönetilebilir. Yönetim paneline mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

%100 SEO

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Site haritaları, rss ve güncel xml yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Bu sayede organik hit kazanırsınız.

Reklam Yönetimi

Sitenizde farklı alanlarda toplam 24 reklam alanı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

Android Uygulama

Haber sitemizin android uygulaması hazırdır. Sipariş sırasında android uygulamayı da sepetinize ekleyebilir ve Google Markette uygulamanızı listeletebilirsiniz.

Haber Botları

Ücretsiz olarak verilecek haber bot paneli ile sitenize 10 farklı haber siteden haber ekleyebilirsiniz. Botlar sürekli olarak güncellenir.

Ücretsiz Hosting

Haber sitesi satın alımınızda eğer sitenizi yayınlayacağınız bir hosting yoksa aylık 10GB bant genişliğine sahip hosting 1 sene ücretsiz olarak verilir.

Google News

Haber sitemiz Google News’in istediği altyapıya uygun şekilde yazılmıştır.Bu özellik standart şekilde ücretsiz olarak sunulur. Trafiğinizi arttırmanın kolay yoludur.

Resim Galerisi

Resim galerisi ile sitenize gelen trafiğin çıkış oranını düşürebilirsiniz. Hızlı yükleme yardımı ile her resim için ayrı meta bilgilerini kolayca girerek seo uyumlu galeri oluşturabilirsiniz.

Sayfa Yönetimi

Künye, Hakkımızda ve Reklam gibi sabit sayfaları yönetim panelinizden yönetebilir ve yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Mevcut sayfaların SEO içeriklerini yönetebilirsiniz.

Eski Siteden Aktarım

Eski haber sitenizdeki tüm içerikleri yeni sitenize XML aracılığı ile otomatik olarak aktarabiliyoruz. Detaylı bilgi lütfen bize ulaşın.

Ekstra Kazanç

Birden fazla satın alımlarınızda bayi fiyatı üzerinden satın alabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz. Satın alma sırasında ekstra olarak footer link kaldırma özelliği de satın alabilirsiniz.

Mobil Tasarım

Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Video

Youtube videolarını hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz. Bu videolar için sabit bir sayfa üzerinden erişim sağlanabilir.

Zamanlı Yayınlama

İleri zamanlı haber yayınlayabilirsiniz. Haberleriniz siz belirlediğiniz zamandan sonra sitenizde görüntülenecek şekilde listelenir.

Modüller

Gazete Manşetleri, Hava Durumu, Futbol Puan Durumu, Döviz Kurları, Namaz Vakitleri, Günlük Burç Yorumları, Anket, Benzer Haberler ve Vizyondakiler modülleri.

Sık Sorulan Sorular


Paneliniz üzerinden istediğiniz kadar kullanıcı grubu açabilirsiniz ve bu gruplara istediğiniz yetkileri tanımlayabilirsiniz. Editör, moderatör, yazar veya kısıtlı admin gibi hesaplar oluşturabilirsiniz.

Seçeceğiniz haber kaynaklarından haberlerin sitenize eklenmesi için ayarlamalar tarafımızdan yapılır. Yeni haberler periyodik olarak sitenize direkt eklenir. İstediğiniz zaman haber kaynaklarını ve günlük limitleri değiştirebilirsiniz.

Hesabınız tamamen bir başka kişiye transfer edilemez. Hesabınızdaki hizmetlerin transfer edilmesi için bunu destek talebi üzerinden bize bildirmeniz yeterlidir. Hizmetleriniz istediğiniz kariha müşterisi hesabına taşınabilir.

Havale, eft, kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde 9 veya özel bir kampanya varsa 12 aya kadar taksitli olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yazılımı saton almanız sonrasında kurulum hizmeti ücretsiz olarak verilir. Eğer kurulum yapılacak bir hostinginiz yoksa Hosting sayfasında tanıtımı yapılan "Bireysel Web Hosting Ekonomik" hizmeti ücretsiz olarak tahsis edilir ve kurulum bu hosting hesabına yapılır. Kendi hostinginiz varsa ve kurulumun buraya yapılmasını istiyorsanız bilgileri tarafımıza gönderiniz. Kurulum sizin hostinginize yapılıp işlem tamamlandıktan sonra bilgiler e-posta adresinize gönderilir.

Hayır. Herhangi bir CMS sistem alt yapısı üzerine inşa edilmemiştir. Yani Wordpress , Joomla vs. gibi hazır sistemler üzerinde değil tamamen kendi alt yapısı ve yazılımı ile üretilmiştir. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda müşterimizin sıkıntısını en kısa sürede çözebiliyoruz

Müşteri panelinizden satış ortaklığı programımıza katılabilir ve sadece müşteri yonlendirmesi ile kazanç elde edebilirsiniz. Sadece tek seferlik değil, refere ettiğiniz her müşteri için sonraki siparişlerinde de kazancınız satış ortaklığı hesabınıza otomatik olarak yüklenir.

Alacagınız paket sayısına göre fiyatlandırmamız değişmektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sistem üzerinde istediğiniz özel talep değişiklik veya modülleri teknik ekibimiz tarafından iş gücü ve zaman baz alınarak değerlendirilmekte ve size proje teklifi iletilmektedir. Kabul edildiğinde ödemenin ardından işlemlerinize başlanıyor.

Öncelikle FTP ve hosting bilgileri bizde barınan ve bu bilgileri bizden talep etmeyen kullanıcılarımızın her türlü teknik sorunları süresiz olarak ve ücretsiz bir şekilde garantimiz kapsamındadır. Ancak FTP bilgileri kendilerinde olan kullanıcılarımızın sistemin yazılımsal kısmına müdale ettiği belirlendiği taktirde her türlü sorunları ücretli destek kapsamındadır. Bunun haricinde ilk 1 yıl ücretsiz teknik desteğimiz bulunmaktadır.

Yazılımlarımızda lisans ile alakalı dosyalar hariç tüm dosyalar şifresizdir. Eğer PHP hakkında bilgi sahibiyseniz rahatlıkla değişiklik ve geliştirme yapabilirsiniz. Bunun dışında görsel tema değişimlerini çok kolay şekilde yapabilmeniz içn css ve js kısımlarında tamamen açıklama satırları bulunmaktadır.

Haber yazılımının sağlıklı ve performanslı çalışabilmesi için minimum gereklilikler:

  1. 7 yada üzeri PHP desteği (PHP 5.x de yeterlidir, fakat tavsiye edilmez)
  2. MySQL 5+ veritabanı
  3. GD kütüphanesi (FreeType destekli)
  4. cURL kütüphanesi
  5. Ioncube desteği
  6. mod_rewrite

Lisans sahibinin lisansı devretmek istediği müşterimizin e-mail adresini bize bildirim yoluyla iletmesi gerekmektedir. Ayrıca lisans değişikliklerinde yeniden kurulum veya eski sitedeki verileri taşıma işlemleri tarafımızca yapılmasını istiyorsanız ücreti karşılığında işlemler tamamlanabilir.

Evet. Yazılımlarımızın lisans ücreti ömür boyu kullanım içindir. Satın alım tarihini takip eden birinci yılın sonunda yıllık kullanım faturası otomatik olarak oluşturulur. Bu fatura teknik destek hizmeti almaya devam etmek ve çıkan güncellemelerden yararlanmak içindir. İsterseniz bu hizmeti almayabilir ve faturanızı iptal edebilirsiniz. Lisans işlemi yapılan alanadı için kullanım sıkıntısı yoktur. Ömür boyu kullanılabilir.

Hayır. Hazır Haber Yazılımımımız herhangi bir CMS sistem alt yapısı üzerine inşa edilmemiştir. Yani Wordpress , Joomla vs. gibi hazır sistemler üzerinde değil tamamen kendi alt yapısı ve yazılımı ile üretilmiştir. Ağırlıklı olarak PHP & MySQL kullanılmıştır. Yazılımı tamamen kendimiz ürettiğimiz için oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda veya geliştirmede müşterimizin sıkıntısını en kısa sürede çözebiliyoruz