Hazır Firma Rehberi Sitesi

Firma Rehberinizi Hemen Bugün Açın

Kendi firma rehberinizi oluşturun

Hazır firma rehberi scripti ile kendi firma rehberinizi oluşturabilirsiniz. Bu yazılım ile isterseniz yerel isterseniz de Türkiye geneli için kullanabilirsiniz. Firmalar kendisi üye olabilir, ürünlerini,bilgilerini ve kendi firma profilini yönetebilir. Firma indexi yanı sıra hizmet talepleri, haberler, ürünler, fuar ve etkinlikler modülleri mevcuttur. Sitenin seçtiğiniz tema rengi ile değişirilmesi ücretsizdir. Eğer yoksa alanadı ve hosting hizmeti 1 yıl olarak ücretsiz tahsis edilir.

Önyüz Demo Önyüz Demo2 Yönetim Paneli Demo

Tek Ödemeli Ömür Boyu Lisans Ücreti

Kampanya fiyatı 500 TL’dir. İlk satış periyotundan sonra standart fiyat üzerinden satılacaktır. Satın alma sonrasında dosyalar tamamen teslim edilir. Senelik teknik destek ve güncelleme ücreti 29 USD’dir, isterseniz teknik destek hizmeti almayabilirsiniz. İlk sene ücretsiz olarak verilir. Ayrıca ücretsiz hosting ve alanadı tahsis hizmete dahildir.

Satın Al

Kolay Yönetim

Haber sitemiz ortalama bir internet kullanıcısı tarafından yönetilebilir. Yönetim paneline mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

%100 SEO

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Site haritaları, rss ve güncel xml yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Bu sayede organik hit kazanırsınız.

Android Uygulama

Hazır firma rehberi sitemizin android uygulaması hazırdır. Sipariş sırasında android uygulamayı da sepetinize ekleyebilir ve Google Markette uygulamanızı listeletebilirsiniz.

Fuar & Etkinlikler

Fuar ve etkinlik ekliyerek ilgili safyada listeyebilirsiniz. Bu sayede siteniz güncelliğini korur ve arama motorlarında daha yukarılarda listelenir.

Kazanç

Üyelik paketleri satarak ve sitenizde yayınlayacağınız reklamlar üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Paket ücretlerinizi panelinizden değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Hosting

Haber sitesi satın alımınızda eğer sitenizi yayınlayacağınız bir hosting yoksa 20GB bant genişliğine sahip hosting 1 sene ücretsiz olarak verilir. Sonraki senelerde hosting faturası oluşur.

Reklam Yönetimi

Sitenizde farklı alanlarda çeşitli reklam alanlarıı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

Hizmet Talepleri

Ziyaretçileriniz siteniz üzerinden hizmet talebinde bulunabilir. Kayıtlı firmalar da bu taleplere cevap verebilir.

Global veya Yerel

Siteniz isteğinize göre sadece bir şehre özel veya tüm türkiye illerini kapsayacak şekilde teslim edilebilir. Bulunduğunuz şehirde bir klavuz olabilirsiniz.

Paket Yönetimi

Ücretli Paket yönetimi ile üyelere özel paketler oluşturup, paketin gün limiti ve fiyatını ayarlayabilirsiniz. Asıl gelir kaynağı paket satışlarınızdır. Vitrin için farklı ücret belirleyebilirsiniz.

Mobil Tasarım

Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Ürünler

Firmalarınız ürünlerini ve hizmetlerini kendi panellieri üzerinden ekleyebilir. Bu ürünler sitenin ürünler sayfasında listelenir.

Sık Sorulan Sorular


Hesabınız tamamen bir başka kişiye transfer edilemez. Hesabınızdaki hizmetlerin transfer edilmesi için bunu destek talebi üzerinden bize bildirmeniz yeterlidir. Hizmetleriniz istediğiniz kariha müşterisi hesabına taşınabilir.

Havale, eft, kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde 9 veya özel bir kampanya varsa 12 aya kadar taksitli olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yazılımı saton almanız sonrasında kurulum hizmeti ücretsiz olarak verilir. Eğer kurulum yapılacak bir hostinginiz yoksa Hosting sayfasında tanıtımı yapılan "Bireysel Web Hosting Ekonomik" hizmeti ücretsiz olarak tahsis edilir ve kurulum bu hosting hesabına yapılır. Kendi hostinginiz varsa ve kurulumun buraya yapılmasını istiyorsanız bilgileri tarafımıza gönderiniz. Kurulum sizin hostinginize yapılıp işlem tamamlandıktan sonra bilgiler e-posta adresinize gönderilir.

Müşteri panelinizden satış ortaklığı programımıza katılabilir ve sadece müşteri yonlendirmesi ile kazanç elde edebilirsiniz. Sadece tek seferlik değil, refere ettiğiniz her müşteri için sonraki siparişlerinde de kazancınız satış ortaklığı hesabınıza otomatik olarak yüklenir.

Alacagınız paket sayısına göre fiyatlandırmamız değişmektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sistem üzerinde istediğiniz özel talep değişiklik veya modülleri teknik ekibimiz tarafından iş gücü ve zaman baz alınarak değerlendirilmekte ve size proje teklifi iletilmektedir. Kabul edildiğinde ödemenin ardından işlemlerinize başlanıyor.

Öncelikle FTP ve hosting bilgileri bizde barınan ve bu bilgileri bizden talep etmeyen kullanıcılarımızın her türlü teknik sorunları süresiz olarak ve ücretsiz bir şekilde garantimiz kapsamındadır. Ancak FTP bilgileri kendilerinde olan kullanıcılarımızın sistemin yazılımsal kısmına müdale ettiği belirlendiği taktirde her türlü sorunları ücretli destek kapsamındadır. Bunun haricinde ilk 1 yıl ücretsiz teknik desteğimiz bulunmaktadır.

Yazılımlarımızda lisans ile alakalı dosyalar hariç tüm dosyalar şifresizdir. Eğer PHP hakkında bilgi sahibiyseniz rahatlıkla değişiklik ve geliştirme yapabilirsiniz. Bunun dışında görsel tema değişimlerini çok kolay şekilde yapabilmeniz içn css ve js kısımlarında tamamen açıklama satırları bulunmaktadır.

Haber yazılımının sağlıklı ve performanslı çalışabilmesi için minimum gereklilikler:

  1. 7 yada üzeri PHP desteği (PHP 5.x de yeterlidir, fakat tavsiye edilmez)
  2. MySQL 5+ veritabanı
  3. GD kütüphanesi (FreeType destekli)
  4. cURL kütüphanesi
  5. Ioncube desteği
  6. mod_rewrite

Lisans sahibinin lisansı devretmek istediği müşterimizin e-mail adresini bize bildirim yoluyla iletmesi gerekmektedir. Ayrıca lisans değişikliklerinde yeniden kurulum veya eski sitedeki verileri taşıma işlemleri tarafımızca yapılmasını istiyorsanız ücreti karşılığında işlemler tamamlanabilir.

Evet. Yazılımlarımızın lisans ücreti ömür boyu kullanım içindir. Satın alım tarihini takip eden birinci yılın sonunda yıllık kullanım faturası otomatik olarak oluşturulur. Bu fatura teknik destek hizmeti almaya devam etmek ve çıkan güncellemelerden yararlanmak içindir. İsterseniz bu hizmeti almayabilir ve faturanızı iptal edebilirsiniz. Lisans işlemi yapılan alanadı için kullanım sıkıntısı yoktur. Ömür boyu kullanılabilir.

Hayır. Hazır Haber Yazılımımımız herhangi bir CMS sistem alt yapısı üzerine inşa edilmemiştir. Yani Wordpress , Joomla vs. gibi hazır sistemler üzerinde değil tamamen kendi alt yapısı ve yazılımı ile üretilmiştir. Ağırlıklı olarak PHP & MySQL kullanılmıştır. Yazılımı tamamen kendimiz ürettiğimiz için oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda veya geliştirmede müşterimizin sıkıntısını en kısa sürede çözebiliyoruz