Hazır Emlak Sitesi

HEMEN BUGÜN EMLAK SİTENİZ OLSUN!

Portfoyünüzü kendi sitenizde yayınlayın.

İlanlarınızı listelemek ve internet üzerinden yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesi için hazır emlak sitesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sitenize girip emlak ilanlarınızı inceleyip yine site üzerinden sizlere ulaşabilir ve mesaj gönderebilirler.

Önyüz Demo Yönetim Paneli Demo

Aylık Ödemeli Emlak Sitesi

Toplu bir ödeme yapmadan aylık ödemeli olarak anlaşma ile hemen emlak sitesi sahibi olabilirsiniz. Ücreti aylık 30 TL + KDV‘dir. Ekstra bir ödeme, yıllık bakım ve teknik destek ücreti yoktur. Bu kullanım şeklinde müşterimize FTP bilgileri verilmez.

Satın Al (Aylık Lisans)

Yıllık Ödemeli Emlak Sitesi

Ödeme periyodu yıllıktır. Satın alma ücreti 400 TL + KDV‘dir. Alanadı, hosting, e-posta, bakım, teknik servis ve güncelleme için ekstra bir ödemesi yoktur. Yazılımın tüm hizmetler dahil sonraki senelerde yıllık yenileme bedeli 200 TL + KDV’dir.

Satın Al (Yıllık Lisans)

Kolay Yönetim

Emlak yazılımımız ortalama bir internet kullanıcısının kolayca yönetebileceği şekilde yazılmıştır. Yönetim paneli mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

Çoklu Dil

Sitenize istediğiniz kadar dil eklenebilir. Eklenecek villa, kategori ve sayfalar her dil için farklı olarak girilebilir.

Ücretsiz Hosting

Emlak yazılımımızda altın, gümüş, platin gibi paketler yoktur. Emlak yazılımı satın alımınızda ise hosting hizmeti ücretsiz olarak verilir.

Ekstra Kazanç

Birden fazla satın alımlarınızda bayi fiyatı üzerinden satın alabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz. Satın alma sırasında ekstra olarak footer link kaldırma özelliği de satın alabilirsiniz.

Mobil Tasarım

Emlak siteniz tüm cihazlardan erişilebilir. Ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile çalışır. Telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Dinamik Bloklar

Anasayfa da veya diğer sayfalarda gözükmesini istediğiniz özelleştirilebilir bloklar oluşturabilirsiniz. Bu bloklara istediğiniz ilanları ekleyebilirsiniz.

Kategori Yönetimi

Konut, İşyeri ve Arsa-tarla gibi istediğiniz kadar kategori açabilirsiniz. Bu kategorilere sınırsız özellik ve özellik içeriği ekleyebilirsiniz.

Dinamik Değişkenler

Yönetim Paneli üzerinden zaman, para birimi, dil vb. diğer özellikleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni oluşturabilirsiniz.

%100 S.E.O.

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Güncel html yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Organik hit kazanırsınız.

Ücretsiz Güncelleme

Yeni versiyon veya özellik çıktığında sisteminiz otomatik olarak güncellenir. Bu işlem için ekstra ücret ödemezsiniz. Yazılımınız sizden gelen isteklere göre sürekli olarak geliştirilir.

Tüm Özellikler

 • Hızlı ve Kullanışlı emlak sitesidir.Ziyaretçilerinizin sitenize girdiğinde hızlı ve kolay bir biçimde ilanlarınızı incelemesine olanak sağlar.
 • Menü de bulunan arama butonu ile ziyaretçileriniz istedikleri ilanlara kısa süre de ulaşabilirler. İlan kodunu eğer biliyorlarsa, girdikleri kodta ki ilanın detay sayfası hızlı bir şekilde açılır.
 • Anasayfadaki slider kısmına istediğiniz kadar resim yükleyip ilanlarınızı tanıtabilirsiniz. Slider da bulunan il, ilçe, semt, mahalle bilgilerine tıkladıkları zaman ise o ile ait ilanlara ulaşabilirler.
 • Anasayfadaki slider kısmının yanında bulunan “İlan Filtrele” bloğu ile ziyaretçilerinizin yüzlerce ilan arasından belirlediği özellikler de ilanlara en kısa süre de ulaşabilirler.
 • Anasayfadaki vitrin kısmına istediğiniz ilanları yerleştirebilir ziyaretçilerinize ilanlarınızı tanıtabilirsiniz.
 • Anasayfada bulunan danışman bloğu ile siteniz de ki elak danışmanlarını kolaylıkla bulabilir ve iletişim bilgileri ile danışmanlara ulaşabilirler.
 • Belirli kategoriler bloğu ile birden fazla kategoriye bağlı olan ilanları aynı anda ziyaretçilerinize gösterebilir. Siteniz de ki tüm ilanları tek sefer de hızlı bir şekilde inceleyebilirler.
 • Dinamik olarak oluşturduğunuz bloklar ile birden fazla ilanı ziyaretçilerinize gösterebilir. Bloğun ismini örnek “En Uygun Emlaklar” gibi koyabilir. simgesini ve rengini değiştirebilir. Sitenize zengin içerikler oluşturabilirsiniz. Sitenize giren ziyaretçiler bu özelleştirebilir bloklara yerleştirdiğiniz ilanları inceleyebilirler.
 • Anket bloğu ile sitenize girmiş olan ziyaretçilerden siteniz hakkında, ilan hakkında vb. tüm konularda görüşlerini alabilir. Verimliliğinizi artırabilirsiniz.
 • Döviz bloğu ile anlık olarak tüm kurları sitenizde gösterebilir. Ziyaretçilerinizi kur oranları hakkında bilgilendirebilirsiniz.
 • Kredi hesaplama bloğu ile anlık olarak emlaklarınızı kiralamak veya satın almak isteyen ziyaretçilerinize sitenizden ayrılmadan çekeceği miktara en uygun faiz veren banka hangisiyse onları bulabilirler.
 • Sitenin alt kısmında bulunan iletişim bilgileri ile sitenize girdikten kısa bir süre sonra sizlere ulaşabilirler. Aynı zaman da özel sayfalarınızı yani hakkımızda, gizlilik politikası vb. gibi sayfaları bu alana yerleştirebilirsiniz. Sosyal medya sayfalarınızı ve eğer var ise sitenizin Google Play ve Appstore uygulama linklerinizi de ekleyebilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında o ilanda belirlediğiniz tüm özellikler ziyaretçileriniz tarafından eksiksiz bir biçimde gözükecektir. Hatta kullanıcı sayfadan hiç ayrılmadan eğer ilanın sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonunu girdiyseniz sitenin üst kısmında bulunan dil seçeneğinden dili sitenizin dilini hızlı bir şekilde değiştirebilirler.
 • İlan detay sayfasında bulunan sosyal medya paylaşım linkleri ile ilanınızı sosyal medya sitelerinde hızlı bir şekilde paylaşabilir. Sosyal medya sitelerin de kullanıcılara ilanınızı ve sitenizi tanıtabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan danışman bloğu ile bu ilan ile ilgilenen danışmanı ziyaretçilerinize iletişim bilgilerini sunabilir ve danışmana en kısa süre de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan açıklama bölümü ile ilan hakkında daha fazla detay sunabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan harita bölümü ile ilana ait konum bilgileri Google Maps veya Yandex Maps üzerinden kullanıcılara adres tarifi verecek şekilde gösterebilirsiniz.
 • İlan kategorileri sayfasında o kategoriye ait özellik ve içerikler ile o kategori de bulunan ilanları ziyaretçilerin filtrelemesine imkan tanır. Böylelikle ziyaretçiler aradıkları özellikler de ilanlara en kısa sürede ulaşabilirler.
 • Ziyaretçilerin “Ekibimiz” ve “Bize Ulaşın” sayfaları ile danışmanlara ve firmanıza iletişim bilgileri ile kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ekibimiz sayfası ile tüm danışmanlarınızı görebilir. Danışmanlara bağlı olan ilanlara kısa sürede ulaşabilirler.
 • Emlak ilanlarınızın üzerine “Son Fırsat”, “İndirimli” vb. şekilde yazılar yazmanıza olanak sağlayan sarı kuşak özelliği de mevcuttur.
 • Aynı zamanda sitenin sol tarafındaki reklam alanlarına isterseniz kendi siteniz ile ilgili reklam veya başka reklamlar koyarak gelirinizi artırabilirsiniz.
 • Sitenin üst kısmına kurumsal telefon numaranızı ve cep numaranızı yazıp ziyaretçilerin sizinle kolayca iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
 • Hakkımızda sayfasıyla kurumsal kimliğinizi tanıtabilir, ziyaretçilerinizi bununla ilgili detaylıca bilgilendirebilirsiniz.
 • İletişim sayfasına irtibat, adres ve telefon bilgilerinizi yazıp ziyaretçilerinizin size mesaj göndermesini sağlayacak formla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.
 • Kariha Emlak Sitesi ile sizde müşterilerinize kısa zamanda ulaşarak ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan kontrol paneli ile site istatistiklerine ulaşabilirsiniz.
 • Admin panel de bulunan sayfalar seçeneğinden istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, içerik girebilir ve listeleme resmi ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda sayfaları başka sayfalara bağlayabilir, menüde konumunu ayarlayabilir ve aktif/pasifliğini değiştirebilirsiniz.
 • Sitenin dili tamamen dinamik yani değişkendir. Yönetim panelinden “Dil Yönetimi” kısmından istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.Böylelikle ziyaretçi ve müşteri yelpazenizi genişleterek kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Yönetim paneline giriş yaptığınız zaman yönetim paneli anasayfasından gerekli istatistiklere ulaşabilir, en son girilen ilanları görebilir ve emlak sisteminiz de güncelleme ile gelen tüm özellikleri görebilirsiniz.
 • Yönetim panelinde bulunan ilan yönetiminden özellikleri bağladığınız kategorilerden eklemek istediğinizi seçebilir ve ilanın oluşturulma sayfasına gidebilirsiniz. İlanın başlığını, linkini, meta taglarını, açıklamasını, konumunu, tam adresini, fiyatını, para birimini, bağlanacak bloğunu, etiketini, türünü, durumunu, danışmanını, resimlerini ve özelliklerini buradan ayrıntılı şekilde girebilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz. Böylelikle ziyaretçinize ilanlar hakkında detaylı bilgi sunabilirsiniz.
 • Kurdele yönetimi ile ilanlarınızın üstünde gözükecek “En Uygun”, “Son Fırsat” vb. gibi etiketler oluşturabilir. Bunların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • İlan Kategorileri sayfasından kategorilerinizi listeleyebilir, düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Kategorileri oluştururken başlığını ve açıklamasını da girebilirsiniz. Bu kategorilere bağlanacak özellikleri de kategorileri oluştururken yapabilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • İlan kategorileri sıralama sayfasından kategorilerinizi sıralayabilirsiniz.
 • Adres yönetimi sayfasından sistem de bulunan tüm adresleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni bir il, ilçe, semt mahalle oluşturbailirsiniz.
 • İlan türü yönetimi sayfasından “Satılık”, “Kiralık” vb. emlak durumları oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Kategori veri tipleri sayfasından kategorilerinize uygun tüm özellikleri “Seçimli”, “Veri” veya “Özellik” tipleriyle buradan oluşturabilir, düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu özelliklere sayfadan hiç çıkmadan özellik içeiriği oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Bağlantı sayfalarından sitenize özel sayfalar oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Bu sayfaların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Anket yönetimi ile ziyaretçilerinizden görüşler alabileceğiniz anketler oluşturabilirsiniz.
 • Hazır Mail Şablonları ile iletişim vb. formların bulunduğu syafalardan belirlediğiniz e-posta adresine gidecek şablonlar hazırlayabilirsiniz.
 • Reklam yönetimi kısmından sitenizin reklam alanlarında gözükecek reklamlar oluşturabilirsiniz.
 • Kullanıcı yönetiminden yeni bir kullanıcı oluşturabilir. Bu oluşturduğunuz veya varolan kullanıcıları gruplara atayabilirsiniz. Aynı zaman da oluşturduğunuz gruplara belirlediğiniz izinleri atayabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sistem ayarları ile sitenizin logosunu, footer logosunu ve favicon simgesini değiştirebilirsiniz. Sitenizin ismini, robots.txt kodunu, menüde arama kutusunun gösterip gösterilemeyeği, bakım modu opsiyonu, cache durumunu ve cache alınacak zamanı, iletişim sayfasında gözükecek olan iletişim bilgilerini, harici sayfaların seo ayarlarını, footer linkleri vb. gibi daha nice özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sosyal medya ayarları ile header ve footer a eklemek istediğiniz kodları, sosyal medya sayfalarının linklerini buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan anasayfa ayarları ile anasayfa da ki tüm blokların kontrolüne buradan erişebilirsiniz. Slider sayısı, slider içinde bulunan reklam sayısı, anket ve kur bloğu, belirli ilan kategorileri vb. blokları ve özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan önyüz ayarları ile sitenizin rengini değiştirebilirsiniz. Şu anlık 3 renk paleti bulunmaktadır. Böylelikle sitenize uygun en iyi görünümü oluşturabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan e-posta ayarları ile sitenizin smtp ayarlarını buradan yapılandırabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan yönetici hesapları ile sitenizde bulunan tüm süper adminleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Farklı bir emlak sitesi kullanıyorsanız eski siteden ilan taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yazılımı saton almanız sonrasında kurulum hizmeti ücretsiz olarak verilir. Eğer kurulum yapılacak bir hostinginiz yoksa Hosting sayfasında tanıtımı yapılan "Bireysel Web Hosting Ekonomik" hizmeti ücretsiz olarak tahsis edilir ve kurulum bu hosting hesabına yapılır. Kendi hostinginiz varsa ve kurulumun buraya yapılmasını istiyorsanız bilgileri tarafımıza gönderiniz. Kurulum sizin hostinginize yapılıp işlem tamamlandıktan sonra bilgiler e-posta adresinize gönderilir.

Alacagınız paket sayısına göre fiyatlandırmamız değişmektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sistem üzerinde istediğiniz özel talep değişiklik veya modülleri teknik ekibimiz tarafından iş gücü ve zaman baz alınarak değerlendirilmekte ve size proje teklifi iletilmektedir. Kabul edildiğinde ödemenin ardından işlemlerinize başlanıyor.

Öncelikle FTP ve hosting bilgileri bizde barınan ve bu bilgileri bizden talep etmeyen kullanıcılarımızın her türlü teknik sorunları süresiz olarak ve ücretsiz bir şekilde garantimiz kapsamındadır. Ancak FTP bilgileri kendilerinde olan kullanıcılarımızın sistemin yazılımsal kısmına müdale ettiği belirlendiği taktirde her türlü sorunları ücretli destek kapsamındadır. Bunun haricinde ilk 1 yıl ücretsiz teknik desteğimiz bulunmaktadır.

Yazılımlarımızda lisans ile alakalı dosyalar hariç tüm dosyalar şifresizdir. Eğer PHP hakkında bilgi sahibiyseniz rahatlıkla değişiklik ve geliştirme yapabilirsiniz. Bunun dışında görsel tema değişimlerini çok kolay şekilde yapabilmeniz içn css ve js kısımlarında tamamen açıklama satırları bulunmaktadır.

Haber yazılımının sağlıklı ve performanslı çalışabilmesi için minimum gereklilikler:

 1. 7 yada üzeri PHP desteği (PHP 5.x de yeterlidir, fakat tavsiye edilmez)
 2. MySQL 5+ veritabanı
 3. GD kütüphanesi (FreeType destekli)
 4. cURL kütüphanesi
 5. Ioncube desteği
 6. mod_rewrite

Lisans sahibinin lisansı devretmek istediği müşterimizin e-mail adresini bize bildirim yoluyla iletmesi gerekmektedir. Ayrıca lisans değişikliklerinde yeniden kurulum veya eski sitedeki verileri taşıma işlemleri tarafımızca yapılmasını istiyorsanız ücreti karşılığında işlemler tamamlanabilir.

Evet. Yazılımlarımızın lisans ücreti ömür boyu kullanım içindir. Satın alım tarihini takip eden birinci yılın sonunda yıllık kullanım faturası otomatik olarak oluşturulur. Bu fatura teknik destek hizmeti almaya devam etmek ve çıkan güncellemelerden yararlanmak içindir. İsterseniz bu hizmeti almayabilir ve faturanızı iptal edebilirsiniz. Lisans işlemi yapılan alanadı için kullanım sıkıntısı yoktur. Ömür boyu kullanılabilir.