HAZIR EMLAK SİTESİ

aa

Portfoyünüzü ekleyin siteniz üzerinden gayrimenkullerinizi listeleyin !

 • Genel Özellikler
HEMEN BUGÜN EMLAK SİTENİZ OLSUN!
İlanlarınızı listelemek ve internet üzerinden yayınlamak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesi için hazır emlak sitesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz sitenize girip emlak ilanlarınızı inceleyip yine site üzerinden sizlere ulaşabilir ve mesaj gönderebilirler. Sitenin standart teslim fiyatı KDV dahil 3000 TL’dir. Bu ücret temada yapılacak özel değişiklikler de dâhildir.
Yönetim Paneli
Kolay Yönetim
Emlak yazılımımız ortalama bir internet kullanıcısının kolayca yönetebileceği şekilde yazılmıştır. Yönetim paneli mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.
Çoklu Dil
Çoklu Dil
Sitenize istediğiniz kadar dil eklenebilir. Eklenecek villa, kategori ve sayfalar her dil için farklı olarak girilebilir.
Dolu Günler
Dinamik Bloklar
Anasayfa da veya diğer sayfalarda gözükmesini istediğiniz özelleştirilebilir bloklar oluşturabilir, dilediğiniz ismi ve açıklamayı yazabilirsiniz. Bu bloklara istediğiniz ilanları ekleyebilirsiniz.
Kategori Yönetim
Kategori Yönetimi
Konut, İşyeri ve Arsa-tarla gibi istediğiniz kadar kategori açabilirsiniz. Bu kategorilere sınırsız özellik ve özellik içeriği ekleyebilirsiniz. İlanlarınızı sınırsız kategoriye bağlayabilirsiniz.
Hosting
Ücretsiz Hosting
Emlak yazılımımızda altın, gümüş, platin gibi paketler yoktur. Emlak yazılımı satın alımınızda ise hosting hizmeti ücretsiz olarak verilir.
Online Rezervasyon
Dinamik Değişkenler
Yönetim Paneli üzerinden zaman, para birimi, dil vb. diğer özellikleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni oluşturabilirsiniz.
Kazanç
Ekstra Kazanç
Birden fazla satın alımlarınızda bayi fiyatı üzerinden satın alabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz. Satın alma sırasında ekstra olarak footer link kaldırma özelliği de satın alabilirsiniz.
SEO
100% SEO
Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Güncel html yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Organik hit kazanırsınız.
Mobil Tasarım
Mobil Tasarım
Emlak siteniz tüm cihazlardan erişilebilir. Ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile çalışır. Telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

Aylık Ödemeli Emlak Sitesi

Toplu bir ödeme yapmadan aylık ödemeli olarak anlaşma ile hemen emlak sitesi sahibi olabilirsiniz. Ücreti aylık 30 TL + KDV'dir. Ekstra bir ödeme, yıllık bakım ve teknik destek ücreti yoktur. Bu kullanım şeklinde müşterimize FTP bilgileri verilmez.

Yıllık Ödemeli Emlak Sitesi

Ödeme periyodu yıllıktır. Satın alma ücreti 400 TL + KDV'dir. Alanadı, hosting, e-posta, bakım, teknik servis ve güncelleme için ekstra bir ödemesi yoktur. Yazılımın tüm hizmetler dahil sonraki senelerde yıllık yenileme bedeli 200 TL + KDV'dir.
 • Hızlı ve Kullanışlı emlak sitesidir.Ziyaretçilerinizin sitenize girdiğinde hızlı ve kolay bir biçimde ilanlarınızı incelemesine olanak sağlar.
 • Menü de bulunan arama butonu ile ziyaretçileriniz istedikleri ilanlara kısa süre de ulaşabilirler. İlan kodunu eğer biliyorlarsa, girdikleri kodta ki ilanın detay sayfası hızlı bir şekilde açılır.
 • Anasayfadaki slider kısmına istediğiniz kadar resim yükleyip ilanlarınızı tanıtabilirsiniz. Slider da bulunan il, ilçe, semt, mahalle bilgilerine tıkladıkları zaman ise o ile ait ilanlara ulaşabilirler.
 • Anasayfadaki slider kısmının yanında bulunan "İlan Filtrele" bloğu ile ziyaretçilerinizin yüzlerce ilan arasından belirlediği özellikler de ilanlara en kısa süre de ulaşabilirler.
 • Anasayfadaki vitrin kısmına istediğiniz ilanları yerleştirebilir ziyaretçilerinize ilanlarınızı tanıtabilirsiniz.
 • Anasayfada bulunan danışman bloğu ile siteniz de ki elak danışmanlarını kolaylıkla bulabilir ve iletişim bilgileri ile danışmanlara ulaşabilirler.
 • Belirli kategoriler bloğu ile birden fazla kategoriye bağlı olan ilanları aynı anda ziyaretçilerinize gösterebilir. Siteniz de ki tüm ilanları tek sefer de hızlı bir şekilde inceleyebilirler.
 • Dinamik olarak oluşturduğunuz bloklar ile birden fazla ilanı ziyaretçilerinize gösterebilir. Bloğun ismini örnek "En Uygun Emlaklar" gibi koyabilir. simgesini ve rengini değiştirebilir. Sitenize zengin içerikler oluşturabilirsiniz. Sitenize giren ziyaretçiler bu özelleştirebilir bloklara yerleştirdiğiniz ilanları inceleyebilirler.
 • Anket bloğu ile sitenize girmiş olan ziyaretçilerden siteniz hakkında, ilan hakkında vb. tüm konularda görüşlerini alabilir. Verimliliğinizi artırabilirsiniz.
 • Döviz bloğu ile anlık olarak tüm kurları sitenizde gösterebilir. Ziyaretçilerinizi kur oranları hakkında bilgilendirebilirsiniz.
 • Kredi hesaplama bloğu ile anlık olarak emlaklarınızı kiralamak veya satın almak isteyen ziyaretçilerinize sitenizden ayrılmadan çekeceği miktara en uygun faiz veren banka hangisiyse onları bulabilirler.
 • Sitenin alt kısmında bulunan iletişim bilgileri ile sitenize girdikten kısa bir süre sonra sizlere ulaşabilirler. Aynı zaman da özel sayfalarınızı yani hakkımızda, gizlilik politikası vb. gibi sayfaları bu alana yerleştirebilirsiniz. Sosyal medya sayfalarınızı ve eğer var ise sitenizin Google Play ve Appstore uygulama linklerinizi de ekleyebilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında o ilanda belirlediğiniz tüm özellikler ziyaretçileriniz tarafından eksiksiz bir biçimde gözükecektir. Hatta kullanıcı sayfadan hiç ayrılmadan eğer ilanın sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonunu girdiyseniz sitenin üst kısmında bulunan dil seçeneğinden dili sitenizin dilini hızlı bir şekilde değiştirebilirler.
 • İlan detay sayfasında bulunan sosyal medya paylaşım linkleri ile ilanınızı sosyal medya sitelerinde hızlı bir şekilde paylaşabilir. Sosyal medya sitelerin de kullanıcılara ilanınızı ve sitenizi tanıtabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan danışman bloğu ile bu ilan ile ilgilenen danışmanı ziyaretçilerinize iletişim bilgilerini sunabilir ve danışmana en kısa süre de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan açıklama bölümü ile ilan hakkında daha fazla detay sunabilirsiniz.
 • İlan detay sayfasında bulunan harita bölümü ile ilana ait konum bilgileri Google Maps veya Yandex Maps üzerinden kullanıcılara adres tarifi verecek şekilde gösterebilirsiniz.
 • İlan kategorileri sayfasında o kategoriye ait özellik ve içerikler ile o kategori de bulunan ilanları ziyaretçilerin filtrelemesine imkan tanır. Böylelikle ziyaretçiler aradıkları özellikler de ilanlara en kısa sürede ulaşabilirler.
 • Ziyaretçilerin "Ekibimiz" ve "Bize Ulaşın" sayfaları ile danışmanlara ve firmanıza iletişim bilgileri ile kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ekibimiz sayfası ile tüm danışmanlarınızı görebilir. Danışmanlara bağlı olan ilanlara kısa sürede ulaşabilirler.
 • Emlak ilanlarınızın üzerine “Son Fırsat”, “İndirimli” vb. şekilde yazılar yazmanıza olanak sağlayan sarı kuşak özelliği de mevcuttur.
 • Aynı zamanda sitenin sol tarafındaki reklam alanlarına isterseniz kendi siteniz ile ilgili reklam veya başka reklamlar koyarak gelirinizi artırabilirsiniz.
 • Sitenin üst kısmına kurumsal telefon numaranızı ve cep numaranızı yazıp ziyaretçilerin sizinle kolayca iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.
 • Hakkımızda sayfasıyla kurumsal kimliğinizi tanıtabilir, ziyaretçilerinizi bununla ilgili detaylıca bilgilendirebilirsiniz.
 • İletişim sayfasına irtibat, adres ve telefon bilgilerinizi yazıp ziyaretçilerinizin size mesaj göndermesini sağlayacak formla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.
 • Kariha Emlak Sitesi ile sizde müşterilerinize kısa zamanda ulaşarak ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan kontrol paneli ile site istatistiklerine ulaşabilirsiniz.
 • Admin panel de bulunan sayfalar seçeneğinden istediğiniz kadar sayfa oluşturabilir, içerik girebilir ve listeleme resmi ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda sayfaları başka sayfalara bağlayabilir, menüde konumunu ayarlayabilir ve aktif/pasifliğini değiştirebilirsiniz.
 • Sitenin dili tamamen dinamik yani değişkendir. Yönetim panelinden "Dil Yönetimi" kısmından istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.Böylelikle ziyaretçi ve müşteri yelpazenizi genişleterek kazancınızı artırabilirsiniz.
 • Yönetim paneline giriş yaptığınız zaman yönetim paneli anasayfasından gerekli istatistiklere ulaşabilir, en son girilen ilanları görebilir ve emlak sisteminiz de güncelleme ile gelen tüm özellikleri görebilirsiniz.
 • Yönetim panelinde bulunan ilan yönetiminden özellikleri bağladığınız kategorilerden eklemek istediğinizi seçebilir ve ilanın oluşturulma sayfasına gidebilirsiniz. İlanın başlığını, linkini, meta taglarını, açıklamasını, konumunu, tam adresini, fiyatını, para birimini, bağlanacak bloğunu, etiketini, türünü, durumunu, danışmanını, resimlerini ve özelliklerini buradan ayrıntılı şekilde girebilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz. Böylelikle ziyaretçinize ilanlar hakkında detaylı bilgi sunabilirsiniz.
 • Kurdele yönetimi ile ilanlarınızın üstünde gözükecek "En Uygun", "Son Fırsat" vb. gibi etiketler oluşturabilir. Bunların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • İlan Kategorileri sayfasından kategorilerinizi listeleyebilir, düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Kategorileri oluştururken başlığını ve açıklamasını da girebilirsiniz. Bu kategorilere bağlanacak özellikleri de kategorileri oluştururken yapabilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • İlan kategorileri sıralama sayfasından kategorilerinizi sıralayabilirsiniz.
 • Adres yönetimi sayfasından sistem de bulunan tüm adresleri düzenleyebilir, silebilir veya yeni bir il, ilçe, semt mahalle oluşturbailirsiniz.
 • İlan türü yönetimi sayfasından "Satılık", "Kiralık" vb. emlak durumları oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Kategori veri tipleri sayfasından kategorilerinize uygun tüm özellikleri "Seçimli", "Veri" veya "Özellik" tipleriyle buradan oluşturabilir, düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu özelliklere sayfadan hiç çıkmadan özellik içeiriği oluşturabilirsiniz. Aynı zaman da sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Bağlantı sayfalarından sitenize özel sayfalar oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Bu sayfaların sistem de bulunan diğer diller de ki versiyonlarını oluşturabilirsiniz.
 • Anket yönetimi ile ziyaretçilerinizden görüşler alabileceğiniz anketler oluşturabilirsiniz.
 • Hazır Mail Şablonları ile iletişim vb. formların bulunduğu syafalardan belirlediğiniz e-posta adresine gidecek şablonlar hazırlayabilirsiniz.
 • Reklam yönetimi kısmından sitenizin reklam alanlarında gözükecek reklamlar oluşturabilirsiniz.
 • Kullanıcı yönetiminden yeni bir kullanıcı oluşturabilir. Bu oluşturduğunuz veya varolan kullanıcıları gruplara atayabilirsiniz. Aynı zaman da oluşturduğunuz gruplara belirlediğiniz izinleri atayabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sistem ayarları ile sitenizin logosunu, footer logosunu ve favicon simgesini değiştirebilirsiniz. Sitenizin ismini, robots.txt kodunu, menüde arama kutusunun gösterip gösterilemeyeği, bakım modu opsiyonu, cache durumunu ve cache alınacak zamanı, iletişim sayfasında gözükecek olan iletişim bilgilerini, harici sayfaların seo ayarlarını, footer linkleri vb. gibi daha nice özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan sosyal medya ayarları ile header ve footer a eklemek istediğiniz kodları, sosyal medya sayfalarının linklerini buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan anasayfa ayarları ile anasayfa da ki tüm blokların kontrolüne buradan erişebilirsiniz. Slider sayısı, slider içinde bulunan reklam sayısı, anket ve kur bloğu, belirli ilan kategorileri vb. blokları ve özellikleri buradan değiştirebilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan önyüz ayarları ile sitenizin rengini değiştirebilirsiniz. Şu anlık 3 renk paleti bulunmaktadır. Böylelikle sitenize uygun en iyi görünümü oluşturabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan e-posta ayarları ile sitenizin smtp ayarlarını buradan yapılandırabilirsiniz.
 • Sistem genel ayarlar kısmında bulunan yönetici hesapları ile sitenizde bulunan tüm süper adminleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Farklı bir emlak sitesi kullanıyorsanız eski siteden ilan taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
SIK SORULAN SORULAR
- Burada aklınıza takılabilecek soruları listeledik. Cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz -
 • Yazılımlarınız hazır sistemlerle mi geliştirildi ?
 • Satın alma yöntemleri nelerdir ?
 • Lisans ücreti bir defaya mı mahsus ?
 • Lisans aktarımları veya devir nasıl gerçekleşiyor ?
 • Hosting gereksinimleri nelerdir ?
 • Sistemi kendim gelistirebilir miyim ?
 • Ömür boyu ücretsiz teknik destek neyi kapsar ?
 • Özel talepler nasıl değerlendiriliyor ?
 • Toplu alımlarda indiriminiz mevcut mudur ?
 • Bayilik sistemi var mı ?
SİZE NELER SUNUYORUZ ?
- KARİHA SİZLER İÇİN TAM 12 YILDIR PROFESYONEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ÜRETİYOR -
HABER v5 YAZILIMI

GELİŞMİŞ

ÖZELLİKLER

 • Özel Tasarım Seçeneği
 • Ücretsiz Kurulum Hizmeti
 • Ücretsiz Hosting Paketi
 • JSON Haber Çıktısı
 • Gelişmiş Haber Yönetimi
 • Köşe Yazarı Bölümü
 • Video Galerileri
 • Fotoğraf Galerileri
 • Üyelik Sistemi
 • Üyelik Duvar Sistemi
 • Facebook Login
 • Facebook Yorum Bölümü
 • Disqus Yorum Bölümü
 • Firma Rehberi
 • Seri İlanlar Modülü
 • E-Bülten
 • Karikatür Modülü
 • Röportaj ve Biyografi
 • Webmaster ( Sitene Ekle )
 • Otomatik Döviz
 • Otomatik Namaz Vakitleri
 • Otomatik Puan Durumu + Fikstür
 • Otomatik Astroloji
 • Otomatik Gazete Manşetleri
 • Otomatik Hava Durumu
 • Nöbetci Eczaneler Modülü
 • Otomatik Sinemalar Modülü
 • Mobil Site Desteği
 • Adsense Uyumlu Reklam Alanları
 • Sınırsız Reklam Ekleyebilme
 • Ücretsiz SEO Destek Paketi
 • Google News Eklentisi
 • Ücretsiz Teknik Destek
 • Ajans Botları
 • Kariha Haber Botları
 • HABER v5 STANDART PAKET

  350.00
  TL

 • SİZİ ARAYALIM
  HEMEN SATIN AL
  HABER v5 STANDART PAKET

  750.00
  TL

 • SİZİ ARAYALIM
  HEMEN SATIN AL
  HABER v5 STANDART PAKET

  2000.00
  TL

 • SİZİ ARAYALIM
  HEMEN SATIN AL
  HABER v5 STANDART PAKET

  49.99
  TL

 • SİZİ ARAYALIM
  HEMEN SATIN AL