X
X
X
X

Hazır Haber Sitesi v5

Página principalServicios de softwareİçerik Yönetim ScriptleriHazır Haber Sitesi v5

Kendi Hostinginize Kurulum Seçeneği

Ücretsiz Hosting

Ücretsiz Alanadı

€37,78
(Una vez)

Sitio de demostración Administrador de demostración Comprar
Requerimientos del servidor
PHP 5.4 ve üzeri (7 tavsiye edilir)
MySQL
Apache Mod_Rewrite, Ioncube, Mod-Rewrite, Curl, Imagemagick

eeKolay Yönetim

Haber sitemiz ortalama bir internet kullanıcısı tarafından yönetilebilir. Yönetim paneline mobil tarayıcılar üzerinden de erişilebilir.

eeÜcretsiz Hosting

Haber sitesi satın alımınızda eğer sitenizi yayınlayacağınız bir hosting yoksa aylık 10GB bant genişliğine sahip hosting 1 sene ücretsiz olarak verilir.

eeS.E.O.

Arama motorları için SEO kriterlerine uygun olarak yazılmıştır. Site haritaları, rss ve güncel xml yapısı ile siteniz arama motorlarında güncelliğini korur. Bu sayede organik hit kazanırsınız.

eeMobil Tasarım

Haber sitenize tüm cihazlardan erişilebilir. Siteniz ekran tiplerine göre özel yazılmış stil dosyaları ile telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında boyuta uygun şekilde görüntülenir.

eeReklam Yönetimi

Sitenizde farklı alanlarda toplam 24 reklam alanı mevcuttur. Reklamlarınızı resim veya html olarak yönetim panelinden ekleyebilirsiniz. (Dönüşümlü veya rastgele)

eeResim Galerisi

Resim galerisi ile sitenize gelen trafiğin çıkış oranını düşürebilirsiniz. Hızlı yükleme yardımı ile her resim için ayrı meta bilgilerini kolayca girerek seo uyumlu galeri oluşturabilirsiniz.

eeVideo

Youtube videolarını hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz. Bu videolar için sabit bir sayfa üzerinden erişim sağlanabilir.

eeSayfa Yönetimi

Künye, Hakkımızda ve Reklam gibi sabit sayfaları yönetim panelinizden yönetebilir ve yeni sayfalar ekleyebilirsiniz. Mevcut sayfaların SEO içeriklerini yönetebilirsiniz.

eeZamanlı Yayınlama

İleri zamanlı haber yayınlayabilirsiniz. Haberleriniz siz belirlediğiniz zamandan sonra sitenizde görüntülenecek şekilde listelenir.

eeHaber Botları

Ücretsiz olarak verilecek haber bot paneli ile sitenize 10 farklı haber siteden haber ekleyebilirsiniz. Botlar sürekli olarak güncellenir.

eeModüller

Gazete Manşetleri, Hava Durumu, Futbol Puan Durumu, Döviz Kurları, Namaz Vakitleri, Günlük Burç Yorumları, Anket, Benzer Haberler ve Vizyondakiler modülleri.

Küçük veya büyük ölçekli haber kuruluşları için uygundur. Mobil uyumludur ve geliştirilmiş bot sistemi dahildir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yazıldı. Sürekli olarak güncellenen haber siteniz ile emeğinizin karşılığını almaya başlayın. 
 
Ücretsiz olarak sağlanan hosting paylaşımlı hostingtir. Cache süresi minimum 3600 saniyedir. Verilen hosting Bireysel Hosting Paketleri sayfasında tanıtılan Bireysel Hosting Standart paketidir. Tahsis edilen paketin limiti aşıldığında siteniz bir sonraki ayın birinci gününe kadar askıya alınır. Yüksek trafikli siteleriniz için bizden veya herhangi bir firmadan vps, cloud hosting veya kiralık sunucu kiralayabilirsiniz.

Los softwares más populares

Mobil Uyumlu SEO Destekli
Villa Kiralama Sitesi

Villa Kiralama Sitesi

€904,02
Mikro Görev Sitesi

Mikro Görev Sitesi

€301,48

Top